wagon

O firmie

PPHU „TOMIX” – firma powstała w 2003 roku. Działając w branży kolejowej postawiła sobie za zadanie dostarczać swoim klientom wszystkie części potrzebne do budowy i naprawy wagonów towarowych.

Firmę tworzą inżynierowie mający wieloletnie doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach w zakładach naprawy i budowy taboru kolejowego. Wiedza zdobyta podczas studiów na renomowanych uczelniach m. innymi na wydziale Maszyn Roboczych i Pojazdów Politechniki Poznańskiej poparta ponad dwudziestoletnim stażem pracy w konstrukcji, technologii, zarządzaniu i kierowaniu procesami produkcyjnymi pozwala nam doradzać naszym klientom w rozwiązywaniu ich problemów technicznych.

Naszym celem jest dążenie do rozwoju i powiększania swojej oferty, tak by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma mogła zaoferować produkty i usługi najwyższej jakości.

Naszymi klientami są czołowi przewoźnicy kolejowi jak PKP Cargo, PCC Rail, CTL Rail, GATX, DB Schenker, przewoźnicy kopalniani jak również spółki córki PKP oraz inne firmy z branży kolejowej.

Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze atuty:
wiedza
doświadczenie
referencje
tysiące zrealizowanych dostaw
gwarancje